Pożyczka w VIVUS – aż 2000 zł za darmo

vivus online

Vivus przygotował dla swoich Klientów nową promocję, w której pierwsza pożyczka w kwocie do 2000 złotych na 30 dni jest całkowicie za darmo

To firma znana i sprawdzona, która funkcjonuje na Polskim rynku już od kilku lat. Darmowa pożyczka która jest oferowana dla nowych klientów to dobra i korzystna oferta. Dzięki możliwości zawnioskowania przez internet – pieniądze otrzymasz na swoje konto bankowe bardzo szybko.

Dlaczego warto wybrać VIVUSa:

  • pierwsza pożyczka do 3000 złotych z 0 oprocentowaniem
  • natychmiastowa decyzja o udzieleniu pożyczki
  • cały proces pożyczkowy on-line – nie wychodząc z domu
  • pierwsza pożyczka – pożyczysz od 100 PLN do 3000 PLN (RRSO 0%)
  • pieniądze na koncie ekspresowo po wydaniu przez pożyczkodawcę pozytywnej decyzji kredytowej (RRSO 649,10%)
  • dla stałych klientów – pożyczka nawet do 7 500 zł (RRSO 649,10%)

 

Sprawdź szczegóły

Sprawdź tą pożyczkę

8 komentarzy do wpisu „Pożyczka w VIVUS – aż 2000 zł za darmo

  1. W sumie do tej pożyczki przyciągnęła mnie znana marka. Z początku się obawiałem bo do tej pory brałem kredyty w banku. Muszę przyznać się pozytywnie się zaskoczyłem. Pieniądze otrzymałem bez zbędnych przeszkód na swoje konto bankowe i to szybciej niż z banku. Także jestem zadowolony. Mogę polecić.

  2. Chyba to najlepsza oferta dla osób które mają czyste konto i są w stanie zawnioskować o każdą pożyczkę. VIVUS dla takich osób jest super! Od razu pieniądze, korzystne warunki. Ja nie mam zadłużeń, więc mi szybko przyznali pożyczkę. Spłaciłem i jestem zadowolony!

  3. Teraz w VIVUS jest promocja – można otrzymać bon 500 zł od fly.pl i też jeszcze konkurs że do wygrania samochody, wycieczki i inne cenne nagrody. Chyba warto!

Możliwość komentowania jest wyłączona.