Darmowa pożyczka przez telefon

kobieta ze smartfonem
Pożyczkę można bardzo wygodnie otrzymać za pomocą telefonu, a właściwie smartfona. Pożyczki dostępne są online przez 24h.

Dzisiaj wyrażenie „przez telefon” nabrało zupełnie innego znaczenia niż jeszcze kilka lat temu. Oczywiście nadal dostępne są pożyczki przez telefon, gdzie dzwonimy na infolinię i wszystko załatwiamy w rozmowie z konsultantem. Jednak obecnie forma się znacznie zmieniła „pożyczka przez telefon” oznacza nic innego jak przez telefon komórkowy czyli przez smartfona lub tablet.

Wszystko związane jest z szerokim rozwojem internetu oraz szeroko pojętej technologii. Obecnie praktycznie każdy dysponuje smartfonem gdzie może połączyć się z internetem za pomocą sieci komórkowej lub wifi. Dzięki temu zyskujemy dostęp do nieograniczonych zasobów internetowych. Takim przykładem gdzie możemy wykorzystać „dobra” obecnych technologii są pożyczki które także dostępne są przez internet.

Obecnie można złożyć wniosek o przyznanie pieniędzy w firmie pożyczkowej przez internet, korzystając właśnie z takich rozwiązań. To bardzo proste! Wystarczy wybrać odpowiedniego pożyczkodawcę, przejść do jego oferty, wypełnić odpowiedni formularz podając kwotę oraz okres na który chcemy pożyczyć pieniądze. To wszystko!

Po kilku minutach mając pozytywną decyzję kredytową otrzymamy pieniądze bezpośrednio na swoje konto bankowe przelewem. Cała operacja trwa nie więcej niż 10 do 15 minut. To bardzo szybko.

więcej informacji o pożyczkach online mobilnych przez smartfona znajdziesz na portalu PozyczkaMobilna.pl

Czy można pożyczyć pieniądze w nocy?

Tak, dzięki dostępowi online czyli przez internet masz możliwość zawnioskowania o pieniądze całą dobę – pożyczki dostępne są 24h. Co więcej mając przy sobie smartfona zrobisz to z dowolnego miejsca gdzie jesteś. Może to być Twoje mieszkanie, samochód, galeria, hotel po prostu wszędzie. To niezwykle wygodne i błyskawiczne.

Ile można pożyczyć korzystając z pożyczki online?

Bardzo dużo zależy od konkretnej firmy pożyczkowej jednak przeważnie jest to kwota do 4000zł. Pierwszą pożyczkę do ok 3000zł można otrzymać za darmo. Pożyczenia dokonujemy na okres od 30 do 60 dni w przypadku pożyczko krótkoterminowej. Dla pożyczek ratalnych można otrzymać nawet 25000zł jednak tutaj nie ma oferty „pierwszej pożyczki za darmo”. Zaletą natomiast jest możliwość rozłożenia spłaty na wygodne raty.

Jakie pożyczki dostępne są przez telefon?

Poniżej znajdziesz pełną listę pożyczek dostępnych online zarówno szybkich krótkoterminowych jak i ratalnych. Dzięki temu łatwo sprawdzić aktualne oferty pożyczkodawców działających w Polsce.